tiktok’tan video indirmek

TikTok’tan video indirmek isterseniz aşağıda sizlere aktaracağımız bilgileri kullanabilirsiniz. Vereceğimiz öneriler sayesinde tek tıkla istediğiniz kadar TikTok videosunu bilgisayarınıza veya mobil cihazlarınıza indirebilirsiniz. İnternette birçok Tiktok video indirme uygulaması bulunuyor. Bu uygulamalardan herhangi birine girip aşağıdaki adımları uygulayınız.

Tiktok’tan Video indirmek

  • TikTok’ta video indirme işlemi öncesinde indirmek istediğiniz videonun URL adresini kopyalamanız gerekiyor.
  • Daha sonra kullanacağınız sitenin üst kısımda yer alan kutucuğa videonun URL adresinizi yapıştırın.
  • Site içerisinde Video Link yazan yerin altında yer alan ‘’İndir’’ butona bastıktan sonra indirme işlemini başlatmış olursunuz.
  • İndirme işlemi başladıktan sonra tekrardan aynı kutucuğa basarak videoları indirdiğiniz videoları kaydedebilirsiniz.
  • Ve sonunda indirme işleminiz bitti
tiktok’tan video indirmek

Tiktok Uygulaması Ücretsiz Mi?

Günümüzde oldukça popüler olan Tiktok uygulamasını kullanmak tamamen ücretsizdir. Android ve IOS işletim sistemine sahip cihazlarda indirme mağazalarından kolayca indirebilirsiniz.

Tiktok Nasıl Kullanılır?

Tiktok uygulamasını cihazınıza indirdikten sonra profil simgesine tıklayarak uygulamaya kayıt olmanız gerekiyor. Onun yanı sıra uygulamaya telefon numaranızla veya diğer sosyal platformlar aracılığıyla kayıt olabilirsiniz. Kayıt olduktan sonra dikkatinizi çeken etiketlerle veya profillerle uygulamada eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz. Bu uygulamada eğlenceli, bilgi verici veya zevkli videolar barındırıyor.

Dilerseniz hoşunuza giden bir videoyu arkadaşınızla paylaşmak isterseniz videonun alt kısmında yer alan ‘’Gönder’’ kutucuğu ile birçok sosyal medya platformları sayesinde arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz. Üstelik çekmiş olduğunuz veya galerinizde yer alan videoları alt kısımda bulunan ‘’+’’ simgesine dokunarak yükleyebilirsiniz.

Onun dışında yüklemek istediğiniz videolara müzik eklemek isterseniz sesler kısmından dilediğiniz müzikleri ekleyebilirsiniz. Ve son olarak da videonuza farklı efektler ekleyebilir videonuzu daha güzel bir hale getirebilirsiniz.

Yüklemiş olduğunuz videolara insanların ilgi çekeceği farklı etiketleri ekleyerek videonuzu üst sıralara yerleştirebilirsiniz. Bu sayede insanlara kendinizi tanıtıp daha popüler hale gelebilirsiniz.

tiktoktan-video-indirmek

Tiktok’a Video Yüklemek Ücretli Mi?

Yukarıda da belirtmiş olduğumuz üzere Tiktok’u kullanmak tamamen ücretsiz. Yeni videolar, yeni yorumlar ve paylaşımlar yaparak hem kendiniz eğlenirsiniz. Hem de videolar aracılığıyla diğer insanlarla birlikte sosyalleşirsiniz. Daha fazla eğlence ve zevkli dakikalar için TikTok’a video yükleyin.

“Tiktok’tan Video İndirmek” konulu yazımızı beğendiyseniz:

“Sosyal Medya Hesapları Nasıl Silinir?”

“Microsoft Hayatını Kaybedenler ile İletişim Yolunda İlk Patentini Aldı”

“Revue Haber Bülteni Platformunu Twitter Satın Aldı”


2021-02-13

Bir cevap yazın

No apps configured. Please contact your administrator.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir