en trend kıyafetler

2021 yılı en trend kıyafetler şimdiden moda tutkunları tarafından en merak edilen konulardan biri oldu. 2020 Yılının sonlanmasının ardından şimdi gözler 2021 yılı trend moda tasarımlarına yöneldi. 2020 yılı konsept ve tasarımlarına göre bu yıl da yine de göze çarpan detaylar var. Özellikle 2021 kış renkleri muntazam güzellikte bir tablo sergileyecek. Bunun yanı sıra 2021 ayakkabı modası da ayakkabı tutkunlarının ilgisini bir hayli çekecek gibi görünüyor.

En Trend Kıyafetler 2021

2020 – 2021 moda trendleri konusuna baktığımız zaman; 2020’de olduğu gibi yine kadınların şıklığını ön planda tutan muntazam veya klas trençkotlar ön planda.

Parlak kahverengi, taş beyaz, gri veya açık kahve tonlarında trençkotlar bu kışın en vazgeçilmezi. Bunun yanı sıra oversize paltolar ve yapay kürkler yine 2021 modası alanında yerini kimseye vermiyor.

Siyah, kırmızı ve kahve tonlarındaki oversize palto veya yapay kürkler; kadınların 2021 yılı moda giyim konusunda vazgeçilmezler arasında yer alacak.
2021 Stil ve tarz olarak yine ekoseler, balon formlar, püsküllü modeller, pul veya payetler yine kadınların gözdesi olmaya devam edecek.

Bunun yanı sıra, çoğu 2021 moda trendleri kıyafet tasarımlarında rastlamamız muhtemel olan zincirler, kristaller ve inciler de bu yılın en moda tasarım aksesuarları alanında yer alacak.

2021 Ayakkabı Modası

2021 Ayakkabı modası 2020 yılından çok da farklı görünmese de ufak dokunuşlar elbette var. Geçen yılın en trend ayakkabı modelleri ünlü tasarımcılar tarafından çirkin model denilen tarzda üretilmekteydi. Çirkin model tarz ayakkabılar bu yılın yine en trend ayakkabılar alanını oluşturacak.

Özellikle kramponlar, sabo terlikler, geniş tabanlı terlikler, kısa topuk ve ilginç ipli sandaletler 2021 yılı ayakkabı trendleri konularında yine en zirvelerde yerini bulacak.

Bu modellerin yanı sıra slippers tarzı ayakkabılar, yüksek platform ayakkabılar, bağcıklı ve zincirli modeller, bilekten bağlama modeller, hibrit ve örgü modeller de 2021 ayakkabı trendleri arasında yer alacak.

2021 trend ve moda kıyafetleri yine kadınların gözdesi olmaya ve rengarenk aksesuar ve tarzlarla şıklık ve zarafet ön planda olmaya devam edecek gibi görünüyor.

“En Trend Kıyafetler 2021” yazımızı beğendiyseniz:

“2021 En Trend Ayakkabı ve Çanta Modelleri”

“Karlı Havalarda Giyim”

“Joyce Spakman’ın Sıradışı Materyallerden Yarattığı İnanılmaz Kostümler”


2021-02-07

Bir cevap yazın

No apps configured. Please contact your administrator.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir