2021 en trend ayakkabı ve çanta modelleri birçok kadının merakla beklediği bir konudur. Stilin en büyük tamamlayıcısı veya gardıroplarımızın yıldızları ayakkabılar ve çantalar giysilerimiz çoğu zaman kurtarıcı olmuştur. Lüks çantalar ayakkabılar daima değerini korumaya devam ediyor hatta daha da değerlenme eğiliminde.

2021 En trend çanta modelleri koleksiyonlarında öne çıkan modellere baktığımızda neler varmış bir bakalım.

Kalın zincirli çantalar; Modanın lüks deryası içinde kalın zincirli çantalar da kısacası göz doldurmaktadır. O halde her yıl olduğu gibi 2021 yılında da aynı trend devam edecek. Çantalarda kemerler veya kalın zincirler ana detaylardan.

Püsküllü çantalar; püsküller hem şık hem de bohem bir havayla kıyafetlerimize eşlik eder. İster kıyafetlerimizde ister ayakkabılarımızda bu yıl da bu detayı görmeye devam edeceğiz.

Koyun kürkü (shearling) koyun kürklü çantalar; palto, ceket veya montlarla hayatımıza girmiştir. Koyun kürkü görünümüne sahip yün doku çanta modasında iç yumuşatan veya ısıtan bir dokuya sahiptir. Kısacası modanın tam ortasında 2021 yılında da karşımızda olacaktır.

Mikro çantalar; bu çanta modelleri şirinliği ile kendine hayran bırakıyor, bu nedenle trendini sürdürmeye devam ediyor.

Clutchlar; klasik giyimin de vazgeçilmezi olan vintage çantalar özellikle clutchlar yine 2021 yılının çanta modasına yerini alacak.

2021 En Trend Ayakkabı Modelleri

2021 en trend ayakkabı veya çanta modelleri arasında yine vazgeçilmez olan modelleri göreceğiz. Eğer 2021 yılında özellikle hangi ayakkabı modellerinin trend olduğunu merak ediyorsanız sizin için bu konuyu araştırdık.

Parmak arası terlikler çok uzun yıllardan beridir 90’ları çağrıştıran, hep podyumlar da ve sokak modasında göz önünde olan bu terlik türleri zamanla daha şık olmakla beraber yazları ise vazgeçilmezimiz oldu.

Asimetrik bantlı terlikler veya sandaletler; 90’lı yılların vazgeçilmezi ince bantlı sandaletler şimdilerde özellikle 2021 ilkbahar ve yaz koleksiyonlarında da favoriler arasına girecek.

Platform ayakkabılar, süper platformları 2020 kış modasında da bol bol botlarda gördük ve yine de 2021 koleksiyonlarında bu model ayakkabıları görmeye devam edeceğiz.

Kovboy model botlar; Kovboy model botlar 2020 yılında çok sevildiği veya kıyafetlere kattığı muhteşem havasıyla yine 2021 yılında da bizlere eşlik etmeye devam edecek.

“2021 En Trend Ayakkabı ve Çanta Modelleri” yazımızı beğendiyseniz:

“Karlı Havalarda Giyim”

“Joyce Spakman’ın Sıradışı Materyallerden Yarattığı İnanılmaz Kostümler”

“COVID 19 ‘a Karşı Komiklik Sınırlarını Zorlayan DIY Korunma Yöntemleri…”

“Yüz Şekliniz İçin En Uygun Güneş Gözlüğü Nasıl Seçilir?”


2021-01-31

Bir cevap yazın

No apps configured. Please contact your administrator.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir