İçindekiler

Hepimiz evcil hayvanlarımızı seviyoruz ve onlar da bizi gerçekten seviyor. Ancak bazıları bizi biraz fazla seviyor. Bazen bu sevgi o kadar yoğun oluyor ki bizim sevdiğimiz insanları da bizden fazla sevmeye kalkışıyorlar. Hatta bazı zalim ve komik hayvanlar insan dostlarına ihanet edip onların sevgililerini çalarken zerrece utanmıyor. Bu acımasız kazanovaları sizler için derledik 🙂

En büyük sabah keyfim, sabahları kahvemi alıp erkek arkadaşıma sarılarak sohbet etmek ama köpeğim ben yataktan kalkana kadar ortalığı indiriyor ve sonra da yerime yerleşip bana şu pozu veriyor. Bence sevgilim elden gitti.

zalim komik hayvanlar

Kedim resmen kocama aşık. İkisi otururken yanlarına her yaklaştığımda bana bu nefret bakışlarını atıyor. Kocam bana inanmadığı için bu fotoğrafı kanıt olarak çekiyorum. Eğer şüpheli bir şekilde ölürsem katil Minzy’dir.

zalim komik hayvanlar

Kedim sadece kız arkadaşımı değil yemeğimi de çalma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

zalim komik hayvanlar

Sincabım (prairie dog) kız arkadaşımı tamamen çaldı. Artık beraber yatıyorlar ben de yatağın en ucuna atıldım.

zalim komik hayvanlar

Hain ve zilli kedim erkek arkadaşımın kalbini çaldı. Her gün işteyken bana böyle mutluluk pozları gönderiyorlar!!! Şunun arkadan verdiği nispet pozuna bakar mısınız?!?

zalim komik hayvanlar

Köpeğin erkek arkadaşımla tanıştıktan sonra beni tamamen sildi. Fotoğraflarda bile beni istemiyor. Saadetlerini bozduğum için beni boğması an meselesi 🙂

zalim komik hayvanlar

İleride boşanırsak bu fotoğrafı dosyaya ekleyeceğim. Tarihte böyle suç makinası bir metres görülmedi. Sadece kocamı değil yatağımı da ele geçirmiş. Üstelik bir gece önce bütün köftelerimi de ben duştayken yemiş.

zalim komik hayvanlar

Kedim sesli düşünürken :” Kızım sen var ya seeen… Sen sadece bir yan sanayi ürünüsün. Erkek arkadaşın benim oldu artık. Sen anca bize mama hazırlarsın tamam mı!!!”

zalim komik hayvanlar

Nişanlımı ve kedimizi her sabah böyle basıyorum. Kan çıkacakkk!! :))

zalim komik hayvanlar

Yine sıradan bir gün ve yine kocasını güzeller güzeli çıtır bir kızla basan kadının çaresizliği…

zalim komik hayvanlar

Eşimle sarmaş dolaş film izliyorduk. Bir dakikalığına odadan çıktım. Ve döndüğümde bu acı manzarayla karşılaştım. Sadece eşimin kalbindeki yerimi değil koltuktaki yerimi de kaybetmiş durumdayım…

zalim komik hayvanlar

Kocam nereye yatarsa yatsın mutlaka onu bulup yanına kıvrılıyor. Bana yer yok ama ona her daim yer var. Miss Petunia resmen kocamı çaldın :))

zalim komik hayvanlar

“İnsan Dostlarının Sevgililerini Çalan Zalim ve Komik Hayvanlar” yazımızı beğendiyseniz:

“Reddit : Makyaj Konusunda Tutunamayanlar”

“Kedilerin Adi Karakterlerini İspatlayan Komik Fotoğrafları”

“Poz vermede rakipsiz Süpermodel Kediler”


2021-01-25

Bir cevap yazın

No apps configured. Please contact your administrator.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir